Świat Gry.

Data dodania: 2014.03.14

Bardzo daleko stąd, gdzieś w odległej galaktyce za wieloma obłokami kosmicznego pyłu, za miliardami gwiazd i pulsarów, znajduje się niewielka planeta zwana Eterą. Można na niej znaleźć piękne wysokie góry, lasy, przedziwne skały i wąwozy, rozległe pustynie, a także… pewne osobliwe stworzenia – mieszkańców Etery. 

Cała planeta jest mocno oddalona od najbliższej gwiazdy, dlatego na jej powierzchni jest bardzo zimno i nie dociera tam dużo światła. Etera bardzo dobrze sobie z tym radzi, gdyż wytworzyła wiele gatunków świecących roślin i grzybów, a w atmosferze kłębią się obłoki lśniącego gazu. Teren kwiecistych łąk i malowniczych pagórków, rozciągający się na północ od Morza Potencjalnego aż do podnóży Gór Kwantowych zwany jest Krainą Dwufazowców. 

Głównym elementem krajobrazu jest wznoszący się ponad wszystkie pagórki Monstrualny Generator Dwufazowy, będący źródłem zasilania dla całej Krainy. Najwięcej energii czerpie z niego Gigantyczna Lumisfera zapewniająca światło i ciepło wszystkim obywatelom. Krainą rządzi mądry i sprawiedliwy Król Fazer III. Mieszka on w Pałacu wraz z całą świtą, wielką armią Elektrycerzy oraz swoją córką, piękną Księżniczką Elektriną. 

Mieszkańcy Krainy budują swoje domy z różnokolorowych kryształów, które są głównym składnikiem eterskich skał. Dwufazowcy są ludem bardzo inteligentnym i roztropnym. Ich cywilizacja rozwinęła się w bardzo szybkim tempie. Słyną z zamiłowania do wszelkich urządzeń i zabawek elektronicznych, którymi ułatwiają sobie życie. 

Tak przedstawia się świat gry, w której możesz przeżyć wiele ekscytujących przygód!

c779a66e759f08d8e9433518b27e22af187ac10b.jpg